Warning: session_start(): open(/var/www/old.vasilkov.info/tmp/sess_s9ac0cnkk7fg47bc22tbb1d024, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /var/www/old.vasilkov.info/index.php on line 14 Васильков.INFO | Публикации | История Василькова

  Васильков  Васильков ONLINE  

Веб-камера в городе Василькове

  Васильков  Ваше мнение 
Довольны ли вы результатами выборов мера 2015

Да, прошёл мой кандидат
Нет, голосовал за другого
Не ходил на выборыВсего голосов: 192
Результат опроса

  Васильков  Навигация  
Реклама Васильков РЕКЛАМА В ВАСИЛЬКОВЕ
Карта города Василькова СКИДКИ ВАСИЛЬКОВА
Работа в Василькове Работа в Василькове
Недвижимость Василькова Недвижимость Василькова
Автобазар Василькова Автобазар
Знакомство в Василькове Сервер знакомств
Каталог сайтов
3d тур по городу Василькову 3d тур по городу

Такси Васильков Такси Васильков
Расписание електричек васильков-киевРасписание электричек
Интернет радио Интернет радио
web icq ICQ онлайн
Единицы измерения Единицы измерения
vasilkov Общественное мнение

vasilkov Реклама на портале

  Васильков  Публикации  
Наш город 
История Василькова 
Васильков сегодня 
Транспорт 
Спорт 
Медицина 
Творчество 
Разное 
Образование 
Разное 
Голос народа 
Расследования 
Интервью 
Легенды Василькова 
Мисс Васильков 2009 
Видеоновости Василькова 
ВЫБОРИ 2015 

  Васильков  Интересное  

  Васильков  Публикации 
Начало раздела > Наш город > История Василькова


VIP  Багато чого могла б розповісти річка Стугна, якби могла розмовляти. 16.04.2015
Новости ВасильковПро перші поселення трипільців та скіфів, їх традиції, звичаї та пам’ятки. Про те, як у 988 році князь Володимир Великий віддав указ на побудову фортеці на її берегах для оборони Києва від південних кочівників. Як цей рік і став роком заснування спочатку невеликого поселення, а згодом одним із центрів оборони, торгівлі та ремесла Київської Русі.

Розповіла б Стугна і про набіг печенігів у 995 році, під час якого сам князь Володимир змушений був ховатися і ледве втік, після чого фортецю у Василеві оточили земляними ровами і валами, а місто на її берегах на кілька сотень років стало захисником Києва на торговому шляху до Європи.

Прочитана: 2248 |  Коментариев: 0


VIP  Освобождение Василькова от немецко-фашистских захватчиков 06.11.2013
Операция по освобождению Василькова в 1943 г. имела значительно большее значение, чем просто освобождение очередного оккупированного города. Гитлер

настоятельно требовал от своих генералов вернуть Киев и направлял к нему всё новые и новые резервы. Командующий фронтом Н.В. Ватутин поставил 3-й гвардейской танковой армии задачу в кратчайшие сроки преградить немецким войскам дорогу, идущую через Васильков. Командующий этой армией П.С. Рыбалко утром 6 ноября нанёс одновременно два удара: силами 6-го корпуса — на Фастов а 7-го — на Васильков. Натиск бригад 7-го гвардейского танкового корпуса был столь стремительным, что на немецком аэродроме близ Василькова танкисты 54-й бригады захватили 10 не успевших взлететь самолетов и 35 автомашин.

56-я гвардейская танковая бригада уничтожила в районе станций Васильков-1 и Глеваха резервные войска фашистов, прибывшие железной дорогой. Какой это был бой, видно из наградного листа Героя Советского Союза И. В. Антонова.
Прочитана: 1912 |  Коментариев: 0


VIP  100 лет со дня рождения Головачёва А.А. 24.12.2009
В декабре 2009 года выполняется 100-лет со дня рождения Александра Алексеевича Головачева, дважды Героя Советского Союза, павшего за освобождение нашей Родины от немецко-фашистских захватчиков в годы Великой Отечественной войны в марте 1945 года.

Головачев Александр Алексеевич — командир 23-й гвардейской ордена Ленина, орденов Красного Знамени и Суворова 2-й степени Васильковской мотострелковой бригады 7-го гвардейского танкового корпуса 3-й гвардейской танковой армии, гвардии полковник.

Родился 10 декабря 1909 года в посёлке Любохна в семье рабочего. Русский. В Армии с 1929 года. В 1932 году окончил Объединённую военную школу имени ВЦИК РСФСР.

Прочитана: 2177 |  Коментариев: 0


VIP  Шляхами забутого і недослідженого… 21.06.2007
Васильков, раскопкиДля жителів району, розташованого бі ля собору Антонія і Феодосія Печерських, не є таємницею що на Дитинці (колишня дитяча інфекційна лікарня) ведуться роботи.
З першого погляду звичайний котлован з дивними позначками. Що ж відбувається насправді?

Брак інформації, як завжди, породжує купу пліток. Саме брак інформації про події на Дитинці змусив кореспондентів нашої газети поцікавитися, що ж там відбувається насправді.
Прочитана: 3292 |  Коментариев: 0


VIP  23 лютого — день народження Васильківського військового навчального закладу 08.03.2007

Васильківська військова авіаційна школа механіків (ВВАШМ) почала формуватися 21 листопада 1940 р. Навчання курсантів розпочалося з 1 лютого 1941 р., а 23 лютого перші курсанти прийняли військову присягу, а цей день став днем народження ВВАШМ. Першим начальником школи було призначено учасника громадянської війни, інженера I-го рангу, потім інженера-полковника Євсея Сусліна.

З початком Великої Вітчизняної війни ВВАШМ переходить на військове положення та проводить додатковий набір курсантів. Особовий склад школи забезпечував цілодобовий захист комунікацій та об'єктів міста від повітряного нападу німецьких літаків, робив ремонт та випробування авіаційних моторів і літаків авіачастин, що знаходилися на аеродромі в Западинці та інших аеродромах Київської та Вінницької областей.

Прочитана: 7781 |  Коментариев: 0


VIP  Бій під Крутами — героїчна сторінка історії України 02.02.2007

Довідка: Битва пiд Крутами — битва, яка відбулася 29 січня 1918 р. поблизу селища Крути, на малій залізничній станцiї на вiдстанi 130 км вiд Києва. Битва тривала близько 5 годин і закінчилася поразкою українських загонів, які захищали підступи до Києва. Як така, битва не мала вирішального значення в перебігу військових дій, однак вона набула особливого значення в свідомості багатьох завдяки героїзму загону української молоді, яка загинула біля Крут. Під час поховання юнаків на Аскольдовій горі в Києві М. Грушевський назвав їх героями, Павло Тичина присвятив цьому героїчному вчинку вірша. У 2006 р. на місці битви встановили пам'ятник і на 80-ті роковини випустили пам'ятну гривню.

Прочитана: 14620 |  Коментариев: 0


VIP  Голодомор на Васильківщині 28.11.2006
Васильков.INFOУ нашій історії є не одна болюча сторінка, але про такі події, як голодомор 1932-33 рр. важко згадувати і зараз. У ті голодні роки постраждала вся наша Батьківщина. Не обійшла лиха доля і Київську область в цілому та Васильківський район зокрема.

У ті страшні часи селяни не почували себе господарями у власних колгоспах, бо все, що вироблялося їхніми силами, не ставало їхньою власністю, хоча колгоспи й були утворені шляхом об'єднання їх власних засобів виробництва.
Прочитана: 6103 |  Коментариев: 0


VIP  День звільнення Василькова від німецько-фашистських загарбників 06.11.2006
Визволення Василькова від німецько-фашиських загарбниківСвобода України виборювалася у Великій Вітчизняній війні солдатами на всіх фронтах.
Першими українськими населеними пунктами, звільненими 18 грудня 1942 р. від німецько-фашистських загарбників, стали Півнівка, Олексіївка, Морозівка та Мілове Луганської обл. Першими визволителями стали солдати 1-ї Гвардійської Армії Південно-Західного фронту генерала О. Гагена.

Потім розгорнулися кровопролитні бої по вигнанню ворога з Лівобережної України, звільненню Харкова, форсуванню Дніпра, створенню та розширенню плацдармів на правому березі Дніпра.
Прочитана: 9135 |  Коментариев: 1


VIP  До нинішнього ювілею дня міста 16.09.2006
місто Васильків, Васильков.INFO У цьому році виповнилося 1010 років з часу першої документальної згадки про наше місто у "Повісті врем'яних літ", що вийшла з-під пера славетного Нестора Літописця близько 1113 року: "Згодом прийшли печеніги до Василева.
І Володимир із малою дружиною вийшов проти них. Зійшовшись з ними, не міг вистояти Володимир, утік і став під мостом і ледве сховався від ворога.

І тоді Володимир дав обіцянку поставити у Василеві церкву святого Преображення, бо в той день, як була січа, було свято Преображення господнього.
Прочитана: 2710 |  Коментариев: 0


VIP  Град Васильєв в житті Феодосія Печерського 09.06.2006
Історія Василькова, Васильков.INFO
Олександр Бабич
Серед видатних діячів Київської Русі 60—70-х рр. ХІ століття особливе місце належить фундатору східнослов'янського чернецтва, видатному церковному та політичному діячеві, своєрідному церковному письменнику, творцю так званої "печерської ідеології" — Феодосію Печерському.

Зберіглося "Житіє преподобного отця нашого Феодосія, ігумена Печерського", написане Нестором-Літописцем, постриженцем Києво-Печерської обителі, у 80-х роках ХІ ст. або, що менш ймовірно, на початку ХІІ ст.
Крім того, свідчення про житіє Феодосія Печерського зберіглося в складі так званого “Успенського збірника”, дато-ваного кінцем ХІІ — початком ХІІІ ст.

Прочитана: 4338 |  Коментариев: 0


VIP  Про надання місту Василькову Магдебурзького права 08.05.2006
Про надання місту Василькову Магдебурзького права, Васильков.INFO
Протягом ХІV століття на Україну через Польщу та Угорщину поширюється Магдебурзьке право, створене на зразок управління німецького міста Магдебург.

Магдебургзьке право передбачало звільнення міста від управління та суду державних урядовців і феодалів, а також дарування права на створення органів місцевого самоврядування.

У ХVІ - ХVІІІ ст. Магдебургію отримали практично всі міста України.
Поширення Магдебурзького права в українських землях сприяло формуванню нових рис ментальності місцевого населення. Їм стають притаманні демократизм, менша орієнтація на центральну владу, бажання будувати суспільне життя на основі правових норм тощо.

Прочитана: 5445 |  Коментариев: 2


VIP  Декабристы 24.01.2006

ЮЖНОЕ ВОССТАНИЕ (ВОССТАНИЕ ЧЕРНИГОВСКОГО ПОЛКА)


Васильков,памятник Декабристам

Восстание 14 декабря послужило сигналом к восстанию на юге.

Южное общество и соединившееся с ним Славянское общество напряженно ожидали восстания.
Южные декабристы узнали о смертельной болезни императора Александра I раньше, чей в Петербурге. Фельдъегери из Таганрога в Варшаву проезжали через южную станцию Умань и сообщили декабристу Волконскому, что император при смерти.
Кроме того, южане раньше узнали и о доносах на тайное общество, поданных покойному императору.
Было ясно, что в сложившейся обстановке междуцарствия обязательно произойдет выступление тайного общества. По принятому еще ранее решению, первым должен был выступать Петербург.
И лишь после сигнала из Петербурга, при известии, что восстание в столице не разбито, а имеет хотя бы первый успех, должны были выступить южные войска. В обстановке междуцарствия Постель и его товарищи напряженно ждали вестей с севера.
Но вести не приходили. Было решено, что Постель и Барятинский при первом известии о столичном восстании выедут в Петербург и восстание на юге пойдет под руководством Сергея Муравьева-Апостола. Сведения о доносах заставляли предполагать возможность арестов. Сергей Муравьев-Апостол стоял на той точке зрения, что начало арестов само по себе является сигналом к восстанию. «Если хотя бы один член будет взят, я начинаю дело»,— писал Сергей Муравьев-Апостол Пестелю.

Прочитана: 7274 |  Коментариев: 0


VIP  Архітектура стародавнього Василькова та його оборонне значення 02.01.2006


Стояв Васильків на крутому пагорбі біля р. Стугна. З обох боків до фортечних стін примикали Змієві вали.
Вершина пагорба була укріплена дубовими стінами. Над воротами містилася рублена двоярусна бійниця.
Ще одна бійниця знаходилася в східній частині фортеці. Фортецю оточував глибокий рів.
История Василькова
За фортечними стінами розташовувалися невеличкі житла. Тут був військовий табір, сторожова варта, де несли службу „кращі мужі, набрані київським князем з усієї Русі."
Місто поступово розбудовувалось.
Складалося воно з посаду і дитинця. Дитинець від посаду відокремлювався валами. Посад, в свою чергу, теж мав оборонну лінію укріплень.

Прочитана: 7683 |  Коментариев: 0


VIP  Боротьба Русі з кочівниками Х-ХІ ст. та виникнення південного форпосту Київської Русі на р. Стугні. 02.01.2006

В останні роки X ст. Володимир зосередив зусилля на боротьбу з кочівниками - печенігами, що загрожували Русі з півдня.

История Василькова
З давніх давен степ був місцем знаходження кочових племен, що складалися в монгольських, середньо - азіатських та алтайських степах, різноманітних етнічних та племінних кочівницьких об'єднань, які робили набіги на широкі береги Чорномор'я...

Слов'янські племена, які знаходилися на більш високому рівні соціально-економічного розвитку і вже переходили до феодалізму, успішно громили розрізнені племінні об'єднання кочівників - печенігів, тюрків, половців.

Майже півтора століття Русь вела постійну боротьбу з печенізькими ордами, якомога краще укріплюючи свої прикордонні зі степом землі та охороняючи їх від кочівницьких вторгнень.
Прочитана: 11367 |  Коментариев: 0


VIP  Соціально - економічна і політична ситуацій Русі на рубежі Х-ХІ ст. 02.01.2006

На Васильківщині люди жили понад тисячу років тому.
Перших переселенців приваблював теплий клімат і густі ліси з всіляким добром, повноводна Стугна, багата на рибу.

Знаряддя праці виготовлені з каменю, знайдені неподалік Гвоздова (8 км. від Василькова), де ще за часів кам'яного віку жили люди. Вони виконували нехитрі роботи кам'яними сокирами, ножами, шкребками.
А велика кількість знайдених крем'яних наконечників для стріл говорить про те, що для предків велике значення мало полювання.

Прочитана: 2720 |  Коментариев: 1город васильков, dfcbkmrjd

  Васильков  Авторизация  
В данный момент регистрация и авторизация на сайте запрещена

  Васильков  Новые обьявления  
Продажа Квартир, Домов
Куплю участок до 10 сот
Сдам 1 комнатную кварти
Сдам 1 комнатную кварти
Сдам комнаты
Жильё посуточно в Васил
Аренда жилья! Актуально
Строительство и ремонт
Вызов сантехника в Васи
Меняю
Ищу работу
Продам дрова дубовые ко
КОМПЬЮТЕРЫ РЕМОНТ ПРОДА
сдается любое жилье
продам 1 комн.квартиру

-= Все обьявления =-
-= Разместить своё =-

  Васильков  Radio ON-line   

  Васильков  Фотогалерея  


Добавить фото в галерею
Добавить фото

  Васильков  Сейчас на сайте  
Гостей: 1217
Пользователей: 21
Всего: 1238

Пользователи:
01: AgustinBip
02: DanielIroth
03: DanielBiz
04: IvanSom
05: Lelandveind
06: JamesBar
07: Soldszar
08: CharlesVaf
09: VenessaUndib
10: RalphPek
11: JamesBar
12: Robertbut
13: KennethMoX
14: CharlesAlunk
15: CraigMat
16: Lorenzokt
17: Ivangem
18: JamesBar
19: JamesBar
20: Aaronclund
21: Michaellep

  Васильков  Случайная фраза  
Жизнь уходит так быстро, как будто ей с нами неинтересно...
Фоменко
Что у трезвого в животе, то у пьяного на языке.

Васильков.INFO © 2005-2012

Google+
города Украины, Васильков.INFO Яндекс.Метрика
Сайт города Обухов